Готельно-ресторанний бізнес – конкурентоспроможність та перспектива!

• Дата публікації: 22.07.2014

Однією із сучасних професій на ринку праці є готельно-ресторанна справа, яка спрямована на максимальне задоволення найрізноманітніших побутових і культурних потреб споживачів, забезпечення високогорівня сфери обслуговування.

Майбутні фахівці протягом навчання в університеті вивчають процес управління підприємствами сфери обслуговування, готельних і ресторанних комплексів, транспортних організацій та зв’язку, підприємств лікувально-оздоровчого напряму, розваг та відпочинку, тощо.

Основним завданням фахівців, які працюють у сучасних готелях і ресторанах, є створення і впровадження новітніх прийомів роботи, що забезпечуються колективними зусиллями працівників усіх служб, постійним і ефективним контролем, удосконаленням форм і методів обслуговування, вивченням і впровадженням передового досвіду, нової техніки та інноваційних технологій.

Система підготовки кадрів для готельно-ресторанного бізнесу, яка функціонує в університеті, формує змістовні знання, уміння, навички, а також досвід самостійної роботи кожного студента.
Наш навчальний заклад відкритий для всіх, хто хоче стати висококваліфікованим організатором, справжнім майстром готельно-ресторанного сервісу.

Спеціалізації:

технології в ресторанному господарстві;

• ресторанна справа та сервіс;

• інноваційні технології ресторанної справи.

Місцероботивипускників:

• готелі, ресторани та інші заклади готельно-ресторанного бізнесу;

• відділи збуту та логістики готельно-ресторанних комплексів;

• органи державного управління, контролю та якості продукції.

Посади, на якихпрацюють фахівці:

• директор (заступник директора) готелючи ресторану;

• начальник відділу з маркетингу та комерції у готельно-ресторанному бізнесі;

• менеджер готельно-ресторанної справи;

• ресторатор;

• технолог харчової продукції;

• інспектор з контролю якості продукції;

• спеціаліст в підрозділах з виробництва, реалізації та організації споживання товарів та продукції ресторанного господарства і послуг;

• спеціаліст з матеріально-технічного забезпечення (економіст зі збуту, начальник відділу збуту);

• викладач готельно-ресторанної справи у навчальному закладі.

Квітень