Захист випускних-кваліфікаційних робіт студентів спеціальності “Туризмознавство”

• Дата публікації: 18.06.2014

17 червня 2014 року на економічному факультеті відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів V курсу 4 групи спеціальності “Туризмознавство”.
Державна екзаменаційна комісія діяла в складі: голова комісії – д. геогр. н., професор Сонько С. П., члени комісії – доценти Стойка В. О., Кожухівська Р. Б., Поворознюк І. М., секретар комісії – викладач Стойка С. О.

Тематика робіт охоплювала широкий спектр проблем галузі туризму. Зокрема, в роботах студентів було висвітлено питання:
– інноваційного розвитку санаторно-курортного комплексу Закарпаття;

– управління якістю туристичних послуг в умовах конкурентного середовища;

– тенденцій розвитку в’їзного та виїзного туризму;

– сучасного стану та тенденцій розвитку світового ринку туристичних послуг.

Відзначено найкращі доповіді – Колос Олени, Гецнюк Ольги, Оляновської Лілі, найкращу презентацію – Мартинюк Оксани та Байбарак Євгенії, креативність викладення матеріалу – Рибчак Аліни, наукову та практичну новизну в роботі – Басюк Наталії.

Студенти успішно захистили випускні кваліфікаційні роботи, у своїх виступах проявили творчість та ерудованість, під час презентації робіт використовували мультимедійні засоби представлення інформації, аргументовано відповідали на поставлені комісією та присутніми запитання.
Голова ДЕК Сонько С.П. зазначив, що студенти V курсу 4 групи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини своїми роботами та доповідями підтвердили, що є справжніми фахівцями в галузі туризму і їм може бути присвоєно кваліфікацію спеціаліста з туризмознавства.