Вітаємо переможців міського Чемпіонату з легкої атлетики!

• Дата публікації: 09.05.2014

Упродовж 22 – 23 квітня 2014 року на центральному стадіоні Умані відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики. У змаганнях брали участь спортсмени вищих навчальних закладів, коледжів, училищ, дитячо-юнацької спортивної школи міста Умані. Кожен учасник мав змогу виступати у двох видах спорту та естафеті.
Студент економічного факультету Сидоренко Сергій здобув I місце з виду змагань – стрибки в довжину, з результатом 580 см.
Крім того, склад команди легкоатлетів, до якої входять студенти економічного факультету Сидоренко Сергій та Кашперський Сергій, завоювали I місце в естафеті 4×100 м з результатом 48,9.
Загалом студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини показали високі результати та вибороли 15 призових місць.
Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших спортивних перемог та творчих досягнень!