Виховна година куратора у формі активного відпочинку

• Дата публікації: 18.04.2014

Традиційною формою виховної роботи на кафедрі маркетингу та управління бізнесом є виховна година куратора. В цілях патріотичного та військового виховання студентської молоді доцентом кафедри Бондаруком І. С. було проведено годину куратора 33 групи в пейнт-больному клубі «Сайгон», що в селі Ятранівка Уманського району.

Пейнтбольний клуб «Сайгон» розпочав своє існування із захоплення його керівника Андрія Олександровича пейнтболом і привело до заснування у 2005 році спортивного пейнтбольного майданчика біля стадіону «Сокіл» в місті Умані. Через деякий час клуб переїхав за місто, розширив площі, і впровадив додаткові розваги.

Перед змаганнями учасникам заходу провели інструктаж з техніки безпеки, роздали обмундирування, пейнтбольну зброю та набої. Студенти розділилися на дві команди і провели бій. Головним суддею змагань одноголосно обрали Ігоря Сергійовича.
Підводячи підсумки години куратора, слід зауважити, що студенти згортувалися, отримали необхідний досвід, яскраві враження та емоції.