Міс економічного факультету 2014

  • Дата публікації: 11.04.2014

Довгоочікувана подія року «Міс економічного факультету 2014» – це два місяці репетицій, майже три години феєрії для глядачів, свято краси, харизми і грації.
10 квітня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібралися усі шанувальники краси та таланту – представники адміністрації університету, викладачі, студенти, друзі, спонсори, фотографи та усі охочі помилуватися найгарнішими дівчатами економічного факультету.
Участь у конкурсі краси взяли 7 дівчат, які продемонстрували свою винахідливість, ерудицію, творчі здібності та грацію.

Етапами до омріяного титулу були:
– «Візитна картка»;
– «Дефіле по-українськи»;
– «Діловий конкурс»;
– «Конкурс талантів»;
– «Вихід у вечірніх сукнях»;
– «Інтелектуальний конкурс».

Журі конкурсу – це справжні експерти і цінителі жіночої краси: проректор з соціальних питань, голова профкому Осадчий Олександр Семенович, професор, доктор економічних наук, завідуючий кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку й аудиту Анатолій Степанович Музиченко, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Миколайович Ящук, кандидат педагогічних наук, доцент Віталій Васильович Бербець та власник торгового центру «Шалений світ моди» Поліна Тимофіївна Колісніченко.

Між виходами красунь глядачів розважали виступи дитячого хореографічного колективу «Крок вперед», гості зі спортивної школи Аліна та Аделіна з акробатичним номером, студентки 3 курсу Юлія Делінгевич та Ольга Майданюк та клектив східного танцю «Magic Dance».

Протягом місяця проходив конкурс «Містер економічного факультету 2014», якого обирали шляхом онлайн-голосування. Ним став студент першого курсу Ілля Андрєєв. Привітали й вручили кубок та почесну грамоту декан економічного факультету та студентський декан Любов Петрухіна.

Крім цього, голосуванням у залі було обрано «Міс глядацьких симпатій 2014». Нею стала конкурсантка Ольга Морозова.

У боротьбі за корону дівчата продемонстрували справжню українську вроду, елегантність та невимушеність істинних бізнес-леді, здібності танцювати, співати та декламувати вірші, граціозність, легкість та невимушеність ходи та вміння носити найвишуканіше вбрання – вечірню сукню.
Не зважаючи на труднощі, дівчата перемогли усі хвилювання і змогли гідно розкрити свої таланти у всіх конкурсах. За рішенням журі учаниці були відзначені у таких номінаціях:
– «Міс Грація» – Оксана Шидловська;
– «Міс Ніжність» – Богдана Матюк;
– «Міс Оригінальність» – Ольга Морозова;
– «Міс Артистичність» – Юлія Лісовенко;
– «Міс Ерудиція» – Любов Рибак.

Справжня боротьба за корону розгорнулась між двома учасницями-фіналістками, які отримали однакову кількість балів. За результати додаткового конкурсу звання «Віце-міс економічного факультету 2014» отримала Вікторія Штремель. А найяскравішою, творчою особистістю, котра гармонійно поєднує у собі розум, красу і творчість та гідна звання першої красуні і титулу «Міс економічного факультету 2014» компетентне журі визнало Наташу Охріменко.

Для того, щоб свято пройшло належним чином, було прикадено багато зусиль. За що дякуємо викладачам, студентському активу та деканату економічного факультету.
Особливу подяку висловлюєм за спонсорську допомогу профспілковому комітету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та партнеру конкурсу власниці торгового центру «Шалений світ моди» П. Т Колісніченко.

[Not a valid template]

Червень
Серпень