Зимовий відпочинок

• Дата публікації: 04.02.2014

«Ой снігу, снігу білого насипала зима» і студенти першого курсу економічного факультету, користуючись нагодою, вирішили покататися на гірках в дендрологічному парку «Софіївка», а заодно відпочити та набратися сил перед початком нового семестру.

Студентам важко уявити своє життя без відпочинку на природі, без теплого, невимушеного спілкування. Чисте повітря, відчуття швидкості і неймовірний адреналін – це те, що кожної зими приваблює людей різного віку відвідати «Софіївку».

Під час катання студенти забули про буденність і поринули у зимові веселощі. Їм було цікаво щоразу відкривати для себе нові схили, визначатися, яке катання подобається найбільше. Спуски завжди супроводжувались відчуттям ризику, пригод і новизни.

Студенти отримали заряд позитивного зимового драйву та незабутні враження від приємного відпочинку.