У студентів є шанс взяти участь у Празьких літніх школах!

• Дата публікації: 06.02.2014

PENTAX ImageДля студентів нашого університету відкриваються нові перспективи – участь у Празьких літніх школах. Це семиденні навчальні програми, розроблені для того, щоб зібрати разом студентів різних національностей та спеціальностей, щоб насолодитись літніми канікулами в унікальному навчальному та культурному середовищі.
Празький Центр суспільно-державної політики представляє теми літніх шкіл:
Європейський літній інститут майбутнього Європи: лобіювання в Брюсселі.
• Літня школа з питань злочинності, права та психології.
• Літня школа з питань європейської політики: інтереси проти культури?
• Літня школа з питань Китаю: світова супер-сила – міф чи реальність?
• Літня школа з питань співпраці для нового розвитку: розбиваючи окови бідності.
• Літня школа з питань освіти: майбутнє школи.
• Літня школа з питань глобалізації: кінець споживання, яким ми його знаємо.
Літні школи функціонуватимуть у Празі, Чеська Республіка 5-12 липня 2014 року. Заявки у Празькі літні школи можна подавати до 15 лютого 2014 року. Обов’язковою умовою для участі у зазначеному проекті є достатній рівень знань з англійської мови.
Звертаємо Вашу увагу на те, що на базі кафедри практики іноземних мов, починаючи з 14 лютого 2014 року, будуть проводитись курси поглибленого вивчення англійської, німецької та французької мов. Отож, вивчати іноземні мови ніколи не пізно, бо наш навчальний заклад є активним учасником міжнародних освітніх програм та заходів!
Детальніше про програми можна дізнатись на Інтернет-сторінці www.praguesummerschools.org