Скільки в людині доброти, стільки в неї і життя

• Дата публікації: 18.02.2014

З цих слів Уолдо Емерсона розпочалася виховна година на тему «Даруй добро людям» зі студентами економічного факультету, проведена доцентом кафедри економічної теорії і права Слатвінським М. А.

17 лютого День спонтанного прояву доброти. Святкування цього дня має нетривалу історію і проходить в Україні практично непомітно. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети ‒ незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

DSC_1005

День спонтанного прояву доброти ‒ це привід згадати про справжні цінності життя, адже доброта здатна зцілити душу людини. Проявляти добрі наміри в своїх діях повинна кожна людина.

Так що ми самі також можемо внести свою частку в поширення цього свята, адже зараз так мало доброти і так багато, тих, хто її потребує.