Львів – культурна столиця України

• Дата публікації: 06.02.2014

За версією британського видання для туристів The Rough Guide, Львів зайняв п’яте місце у рейтингу міст, які варто відвідати 2014-го року. Українське місто опинилось в п’ятірці поряд із Ліверпулем, Марселем, Ріо-де-Жанейро та Портлендом.

Це і не дивно, тому що місто Львів відоме як осередок художнього, літературного, музичного та театрального мистецтва. Сьогодні незаперечним свідченням культурного багатства міста є велика кількість театрів, концертних залів, творчих об’єднань, а також проведення тут численних мистецьких заходів. Храми, фрески, живопис, традиції, свята, фестивалі – це спадок минулого та витвір сучасності, який можна відчути лише у Львові.
Студенти економічного факультету напряму підготовки «Туризм» мали змогу в цьому переконатись, відвідавши славетні львівські кав’ярні, шоколадниці, музеї та храми, з насолодою пройнялися чарівними легендами міста Лева. Повернулись студенти із неповторними враженнями, приємними спогадами, з новими силами та ідеями.