Допоможемо перезимувати птахам

• Дата публікації: 12.02.2014

«Птахи – частина природи, без яких її краса була б неповною»

«Творити добро легко і приємно» – такою була тема виховної години проведеної кураторами 11 та 12 груп Яною Іванівною Еней та Катериною Василівною Замулянець. Тема виховного заходу обумовлена вимогами сучасної вищої школи щодо формування в кожного студента свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

Студенти-першокурсники разом зі своїми наставниками із задоволенням вирішили допомогти птахам перезимувати. Адже зимова пора важка для них, бо саме в цей час дуже важко знайти собі корм під снігом. Для цього студенти змайстрували годівнички з підручних засобів, наповнили поживним кормом та прилаштували на прилеглій території університету. Пташки не змусили нас довго чекати – до нових споруд злетілася ціла зграя пернатих.

Тепер студенти регулярно будуть піклуватись про те, щоб годівнички були наповнені кормом. Прийде весна й птахи віддячать нам веселими піснями.