WORK AND TRAVEL 2014 – це більш, ніж туристична подорож

• Дата публікації: 10.12.2013

6 грудня 2013 року на економічному факультеті викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи було проведено навчально-методичний семінар «Work and Travel 2014 – це більш, ніж туристична подорож»

Work and Travel – це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма Work and Travel дає змогу на літні канікули (від 2,5 до 5-ти місяців) поїхати у США і пожити у оточенні нових людей та отримати практику з вивчення англійської мови.

Із доповіддю про можливості використання програми виступила субагент туристичної агенції «Соната» Шуляк Л.А.: «Участь у програмі Work and Travel USA надає студентам можливість отримати досвід самостійного життя. Щорічно учасниками програми Work and Travel USA стають тисячі студентів з України та всього світу. Однією з особливостей цієї програми є можливість подорожувати по Америці, адже саме подорожі є головним компонентом програми культурного обміну.

Стати учасником програми Work and Travel 2014 може кожен, хто:

–    є студентом денного відділення українського ВНЗ;

–    віком від 18 до 25 років;

–    володіє знаннями англійської мови на побутовому рівні.