Шановні студенти, колеги та друзі!

• Дата публікації: 31.12.2013

Колектив економічного факультету вітає Вас з довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

Перегорнута ще одна сторінка історичного календаря. Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи та аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Він виявився багатим на важливі як для нашої країни, так і для нашого університету та кожного з нас події. Ми прожили його наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що задумано. Саме завдяки Вашій працьовитості, професійності та любові до обраної справи ми входимо в 2014 рік із запасом вагомих здобутків і намірів, щоб зробити у новому році ще більше корисних і потрібних суспільству справ. Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря принесуть у Ваші домівки веселий настрій, здоров’я, щастя та добробут. Нехай доля оберігає Вас та Ваші родини від всіляких негараздів, а оптимізм, наснага й успіх ніколи не залишають Вас. Нехай успіх завжди супроводжує Вас на життєвому шляху і мрії збуваються. З новими надіями, з новими звершеннями!

рис1