Особливості функціонування фінансово-кредитної системи ринкового господарства

• Дата публікації: 19.11.2013

19 листопада 2013 року доцентом кафедри економічної теорії та права Стойкою В О. організовано заняття-диспут ,,Особливості функціонування фінансово-кредитної системи ринкового господарства”.

На обговорення виносились питання, що стосувалися проблем функціонування фінансової системи ринкового господарства, особливостей формування і структури дохідної та видаткової частин бюджету, причин виникнення бюджетних дефіцитів та державного боргу у країнах світу, необхідності проведення поміркованої кредитної політики банківською системою та небанківськими фінансово-кредитними установами ринкового господарства.

Активну участь у обговоренні дискусійних питань взяли студенти економічного факультету та факультету української філології.

По завершенню заняття, Стойка В. О. підвів підсумки роботи і подякував викладачам і студентам за цікаві доповіді та активну участь у роботі, зорієнтувавши їх на подальші наукові дослідження.