Конкурс стінгазет до Дня студента

• Дата публікації: 12.11.2013

З 11 листопада на економічному факультеті відмічається  пожвавлення: студентського життя, адже не кожного дня можна спостерігати стільки дотепних та дружніх стінгазет, проведення рольових ігор та різноманітних заходів. Як Ви вже зрозуміли – на факультеті цього тижня розпочалося проведення низки заходів присвячених Дню студента, який традиційно відзначається 17 листопада.

Так, 11 листопада відбувся конкурс студентських стіннівок, ініціатором якого виступило студентське самоврядування з метою  заохочення студентів до активної участі у громадському житті і сприяти формуванню їх активної життєвої позиції.

У конкурсі взяли участь усі студентські групи факультету – від першокурсників до поважних випускників. Кожна група представила свою газету, яку було оформлено в різних стилях (малюнок, мозаїка, фотокалаж, аплікація і т.п.).

Студентські газети вийшли яскравими, веселими, сповненими гарним настроєм авторів робіт.