Гра в Мафію

• Дата публікації: 18.11.2013

З нагоди святкування дня студента на економічному факультеті для розвитку логіки, спостережливості, уміння розпізнавати брехню, ораторського мистецтва, стресостійкості, лідерських якостей, навичок прийняття рішень між студентами та деканом та викладачами було проведено командно – психологічну гру «Мафія».

Гра об’єднала учасників, які стали мешканцями міста і боролись з мафією, яка захопила їх місто. Проблема полягала у тому, що мафія ховалась безпосередньо серед мирних мешканців.

Вдень мафіозі нічим не відрізняються від простих громадян – вони так само, як і всі, цілеспрямовано виступають за чистоту свого міста і на словах готові знищити мафію. Проте мирні жителі цілеспрямовано досягли своєї мети: виявили серед усіх злочинців та тріумфально здобули перемогу.