Новини інтституту

Студенти знайомляться з історико-культурною спадщиною Уманщини

19.10.2013
Студенти знайомляться з історико-культурною спадщиною Уманщини

18 жовтня 2013 року під час проходження навчальної практики студенти 1 курсу напряму підготовки Туризм продовжили знайомство з історико-культурною спадщиною міста Умань та відвідали державний  історико-архітектурний заповідник «Стара Умань». Під час екскурсії студенти отримали масу позитивних емоцій та дізнались багато цікавого, зокрема, що небагато міст України можуть гордитись тим, що

Зустріч з доктором педагогічних наук, професором Коростельовим О.О.

19.10.2013
Зустріч з доктором педагогічних наук, професором Коростельовим О.О.

17 жовтня 2013 року в бізнес-інкубаторі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч науково-педагогічних працівників та студентів економічного факультету з доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри економічної та управлінської підготовки Тольяттінського державного університету Коростельовим Олександром Олексійовичем. Мета зустрічі – досвід запровадження сучасних новітніх інформаційних технологій в освітянську діяльність.